top of page
blue back.jpg

Jsme malá jazyková škola s mnohaletými zkušenostmi. Výuku pro starší 40 let nabízíme již od roku 1999.
Kurzy angličtiny si můžete vybrat od úrovně úplný začátečník až po pokročilý.
Nabízíme kurzy gramaticko-konverzační i čistě konverzační.

Nabízíme:
- Skupinové kurzy pro veřejnost
- Pololetní kurzy, procvičovací kurzy, intenzivní kurzy
- Pečlivé zařazení našich studentů do jazykových kurzů
- Testování znalostí našich studentů
- Průběžné vzdělávání našich lektorů

Garantujeme profesionální péči a požadavky klientů řešíme individuálně a v co nejkratším termínu.

Učíme pomocí efektivních a osvědčených výukových metod, klademe důraz na 2 klíčové aspekty jazyka:
- Rozšiřování slovní zásoby a komunikativnost v jazyce
- Podporujeme klienty v dosahování studijních cílů

Spolupracujeme s vynikajícími lektory, které pečlivě vybíráme. Naši lektoři učí s nadšením, dokáží studenty
motivovat a mají odpovídající kvalifikaci.

Spokojenost klientů je pro nás to nejdůležitější. Vážíme si loajálních studentů a našim věrným studentům nabízíme výhody. Pořádáme pro ně navíc neformální akce např. Diskusní setkání, Promítání fotografií z cest, Setkání ke konci školního roku apod.

Nabízíme kvalitní výuku za příznivou cenu. Dlouhodobě sledujeme vývoj cen na trhu, nabízíme příznivé ceny kvalitní výuky.

Jsme na výborném místě v Praze, u tramvajových zastávek Těšnov a Bílá labuť (pár minut od metra Florenc).

blue back.jpg
letoři

Náš tým lektorů

Michaela

Míša v letech 2000 a 2001 pobývala v USA (státy New York, Florida), v dalších letech především v Anglii. Angličtina je pro ni koníčkem, ráda učí (i s humorem) v lekcích začátečníků a mírně pokročilých. Michaela vystudovala Ekonomiku a management na UTB ve Zlíně.

Gabriela

Gábina učí angličtinu od roku 2000. Je absolventkou indologie na FF UK. Věnuje se charitativní činnosti v oblasti Indického Himálaje. Má ráda sport, hudbu a cestování.

Slavica

Slavica učí angličtinu od roku 2004. Je vystudovanou právničkou a několik let pracovala pro zahraniční humanitární organizace. Výuka angličtiny jí baví, protože je ráda v kontaktu s lidmi.

mot fun slavica.jpg

Eugenie

Evža vyučuje angličtinu již 30 let a stále ji to těší. Učila nejen dospělé, ale i děti v MŠ a ZŠ a studenty na obchodní akademii. Je trpělivá, empatická.

mot fun evza.jpg

Tomáš

Tomáš se výuce angličtiny soustavněji věnuje posledních několik let, je absolventem indologie na FF UK, dlouhodobě studijně i pracovně pobýval v jižní Asii v anglicky mluvícím prostředí bývalé britské kolonie.

mot fun tomas.jpg

Jana

Jana vystudovala učitelství francouzštiny na ZČU. Několik let žila v zahraničí (ve Francii, USA a Japonsku). Cizí jazyky ji opravdu baví! Nyní se věnuje studiu tlumočnictví a překladatelství na FF UK a výuce angličtiny a francouzštiny.

mot fun jana.jpg

Denisa

Denisa je studentkou pedagogické fakulty UK - obor němčina a angličtina. V Motivaci lektoruje kurzy dospělých a individuálně se věnuje jak dětem, tak i dospívajícím.

mot fun denisa.jpg
1318.jpg

Roman

Roman se pro učení angličtiny vyloženě narodil a dokazuje to už víc než 25 let. V angličtině vidí řád a logiku, což pomáhá i jeho studentům. Zajímá se o britskou kulturu a kromě humoru prokládá hodiny i zajímavostmi z reálií. V týmu Motivace je od roku 2010, kromě učení pracuje hlavně jako šéfredaktor webu Help for English.

mot fun roman.jpg
bottom of page