top of page
blue back.jpg

Reference našich studentů

 

"Hodina byla výborná, lektorka je perfektní,  ani minutu jsem se nestačila nudit :-) Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila."  
Lída, po první hodině kurzu 40+

 

"Ráda bych Vám, alespoň touto cestou, poděkovala za vynikající přístup k výuce. Maminka je moc spokojená, angličtina jí díky Vám začala bavit a já jsem opravdu přímo nadšená její snahou. Musím přiznat, že jsem zpočátku nepředpokládala, že by ve výuce pokračovala, ale v posledních dnech se situace naprosto obrátila."

Renata - dcera naší studentky kurzu 40+

 

"Nechci lenivět a stárnout bez optimizmu, proto jsem před více než 6 lety začala pravidelně navštěvovat kurzy angličtiny v Agentuře MOTIVACE. Výuka cizího jazyka je zcela bez stresů, ve společnosti nás, starších 40ti let, můj mozek bez násilí vstřebává anglická slova. Našla jsem zde i milou společnost a relax."

Jindřiška, studentka kurzu 40+

"Navštěvovala jsem řadu kurzů angličtiny a musím říct, že kurzy v Motivaci jsou pro mne jednoznačně nejpříjemnější. Těším se na každou lekci, baví mě dělat úkoly (a to poprvé v mém životě), ve třídě panuje skvělá nálada, učíme se a zároveň skvěle bavíme. Nasmějeme se a to vždy k probíranému tématu ! Je to asi také tím, že jsme si se spolužačkami věkově blízké a tudíž se nemusíme před sebou stydět. Když si nepamatuji nějaké slovíčko, vybaví se mi situace, veselá historka z vyučování a najednou to samo přilétne. Prostě Komenský by z vaší agentury měl radost – škola hrou je rozhodně to nejlepší, co se muže studentovi přihodit a to i ve vyšším věku.:-)"

Jitka, studentka 40+

"Výuka ve Vaší agentuře nás motivovala k tomu, že se, za pomoci jazykových programů na PC, učíme denně doma, posloucháme v anglickém jazyce TV, sledujeme filmy a překládáme si články.  V podstatě jsme tomu přizpůsobili celý životní styl, protože jsme dospěli k závěru, že největší kus tvrdé práce musí udělat ten, kdo se chce něčemu naučit, a neočekávat, že to udělá lektor za něj. 

V souvislosti s tím bychom chtěli poděkovat jak Vám, tak všem lektorům, že nás tzv. nastartovali a zároveň natolik motivovali, že se angličtina stala naším trvalým koníčkem."

Hana a Alex, manželé, studenti kurzu 40+

 

"Jestli budou hodiny probíhat dál tak, jak proběhla ta první, je to přesně to, co jsem hledala. Přátelské posezení a popovídání s příjemnými lidmi, spousta legrace, to všechno v angličtině a mezitím jen tak mimochodem a nenápadně nějaké to učení. Mám oproti ostatním studentkám trochu nevýhodu v tom, že ony se pravděpodobně znají už delší dobu, ale doufám, že mezi ně zapadnu. Lektorka je moc sympatická, milá a měla jsem dojem, že je na hodinu dobře připravená, protože na rozdíl od jiných kurzů, které jsem vyzkoušela, na tomto nebyla žádná "hluchá" místa, prostoje, kdy by lektorka přemýšlela, co s námi dál. Jedna věc plynule navazovala na druhou a najednou byl konec hodiny. Snad poprvé jsem nesledovala potají hodinky, kdy už to utrpení konečně skončí. Pokud bude celý semestr probíhat v tomto duchu, určitě budu pokračovat i v dalším semestru a budu vás doporučovat každému, kdo se přede mnou zmíní o tom, že hledá nějaké kurzy angličtiny. Mimochodem i to, že někoho z jazykové školy zajímá, jestli jsem s kurzy spokojená, je pro mě nové. Takže dojmy zatím jen ty nejlepší."

Alena, po první hodině kurzu 40+

 

"V přátelském prostředí spolužaček a za ochotné pomoci lektorky se snažím obnovit a rozšířit své mizející znalosti angličtiny. Jsem ráda, že jsem se k tomuto kroku odhodlala, aby po "x" letech byl ze mě znovu žák, možná darebák, který občas píše i domácí úkoly. Vřele tuto činnost doporučuji i dalším – dříve narozeným zájemcům!"

Magdalena, studentka kurzu 40+
 

Reference našich lektorů


"Agentura Motivace není jen angličtina a učení. Je to i férové chování, spolehlivé vedení. Jsou to přátelé i po vyučování, dobrá nálada a místo jistoty v nejisté době."

Regi, lektorka angličtiny, praxe 10 let

 

"V kurzech se nejede podle daných osnov, ale učitel volí tempo sám podle účastníků v kurzu. To rozhodně není v kurzech pro veřejnost běžné. Lektor tedy nemusí za kurz udělat určitý počet lekcí. Postupuje tempem, které vyhovuje všem účastníkům. Je to velká výhoda."

Roman, lektor angličtiny, praxe 15 let
 

Reference našich partnerů


"Vřele děkuji za veškerou spolupráci, bez které bych se jen s velkými obtížemi propracoval tam, kde jsem nyní.

Férových, milých a ochotných lidí jako Vy je málo a za to si Vás vážím."

Milo, pronájem učebny 

bottom of page